У мешканців Донецької і Луганської областей змінилося ставлення до Росії (відео)

Жителі менш економічно благополучної Луганської області (маються на увазі неокуповані території) активніше виступають за компроміс з РФ і ОРДЛО за всяку ціну, ніж жителі більш процвітаючої Донецької області.

Більшість населення на неокупованій частині Донбасу - за дипломатичне врегулювання конфлікту з Росією. Згідно з результатами соціологічних досліджень, проведених фондом "Демократичні ініціативи", 63% опитаних жителів неокупованих територій Донецької та Луганської областей - прихильники невійськового шляху вирішення конфлікту на Донбасі. Про результати опитування розповіло видання "Новости Донбасса" в своєму сюжеті, розміщене на Youtube, передають Патріоти України.

Однак цим подібність вичерпується. Виявляється, жителям Донецької області в більшій мірі, ніж жителям Луганської області, не все одно, як саме конфлікт буде вирішуватися. У Луганській області 34% опитаних - прихильники будь-якого компромісу з РФ заради врегулювання на Донбасі. У той же час в Донецькій області цей показник - 14-20%.

У Донецькій області за проведення виборів на непідконтрольних територіях тільки за умови повної відповідності виборчого процесу українському законодавству висловилися 68% опитаних. А ось в Луганській області стільки принципову позицію займають тільки 35% учасників опитувань.

Також в Луганській області вважають можливими прямі переговори з представниками окупаційної "влади" "ДНР" і "ЛНР" 79% опитаних, а в Донецькій - тільки 49%.

Втім, у відеосюжеті, підготовленому за результатами опитування, віце-прем'єр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков сказав, що прямі переговори на рівні владних структур неможливі в принципі, і консультації в режимі Тристоронньої контактної групи прямими переговорами не є.

Також в Луганській області 60% опитаних заявили, що не заперечували б проти того, щоб після деокупації співробітники окупаційних "правоохоронних" органів і "судів" залишилися б на своїх посадах. А ось в Донецькій області такої думки дотримуються тільки 30% опитаних.

Політичний експерт фонду "Демократичні ініціативи" Марія Золкіна, коментуючи результати опитування, сказала, що, на її думку, визначальним фактором став рівень життя в регіонах. "У Донецькій області рівень життя населення вище, тому там - більше людей, налаштованих патріотично по відношенню до України і недружелюбно - по відношенню до Росії. У Луганській області - ситуація інша", - сказала Золкіна.


У коментарях до відеосюжету користувачі обурювалися тим, що не опитували жителів непідконтрольних територій. Однак там зараз з цілком зрозумілих причин неможливо проводити об'єктивні соціологічні дослідження, тим більше - якщо дослідження проводить українська організація. "Як можна опитувати тих, кого на пряму не торкнулася агресія? Право на думку з даного питання мають тільки ті, кого безпосередньо торкнулися ці події. Решта - просто сторонні спостерігачі", - написав один з учасників обговорень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...