У Мінекономіки спростували інформацію про торгівлю з окупованим Кримом (відео)

Раніше підконтрольний Росії «міністр економічного розвитку Криму» Дмитро Шеряко стверджував, що одним з торгових партнерів півострова в сфері експорту є материкова Україна.

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України повідомили, що не мають торгових зв’язків із окупованими територіями, зокрема окупованим Росією Кримом. Про це мовиться у відповіді пресслужби відомства на запит журналістів в зв’язку із заявами окупаційної влади півострова про те, що Крим «експортує» товари, зокрема, на материкову частину України, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

«Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 No1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та / або з іншої території України на тимчасово окуповану територію», заборонені на період тимчасової окупації поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та / або з іншої території України на тимчасово окуповану територію, за винятком окремих товарів», – мовиться у відповіді міністерства.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...