Хай живе 100 років, а здохне Х...йло: У Москві помирає улюблений співак Путіна

Артист, який пережив кілька інсультів, став забувати людей і події з власного життя.

Борис Моїсеєв

Російський продюсер Андрій Разін розповів, що стан Бориса Моїсеєва, який два роки тому пережив кілька інсультів, різко погіршився. Артист став втрачати пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Останній раз Разін бачив Моїсеєва рік тому на зйомках передачі. Тоді відомий виконавець без зусиль спілкувався з колегами, але був трохи ослаблений фізично. Його супроводжував помічник.

Через рік Борис Моїсеєв почав забувати людей і події, що відбувалися в його житті. "Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди ... Він не пам'ятає людей, не пам'ятає події", - розповів продюсер Разін.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.