Хай живе 100 років, а здохне Х...йло: У Москві помирає улюблений співак Путіна

Артист, який пережив кілька інсультів, став забувати людей і події з власного життя.

Борис Моїсеєв

Російський продюсер Андрій Разін розповів, що стан Бориса Моїсеєва, який два роки тому пережив кілька інсультів, різко погіршився. Артист став втрачати пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Останній раз Разін бачив Моїсеєва рік тому на зйомках передачі. Тоді відомий виконавець без зусиль спілкувався з колегами, але був трохи ослаблений фізично. Його супроводжував помічник.

Через рік Борис Моїсеєв почав забувати людей і події, що відбувалися в його житті. "Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди ... Він не пам'ятає людей, не пам'ятає події", - розповів продюсер Разін.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...