Хай живе 100 років, а здохне Х...йло: У Москві помирає улюблений співак Путіна

Артист, який пережив кілька інсультів, став забувати людей і події з власного життя.

Борис Моїсеєв

Російський продюсер Андрій Разін розповів, що стан Бориса Моїсеєва, який два роки тому пережив кілька інсультів, різко погіршився. Артист став втрачати пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Останній раз Разін бачив Моїсеєва рік тому на зйомках передачі. Тоді відомий виконавець без зусиль спілкувався з колегами, але був трохи ослаблений фізично. Його супроводжував помічник.

Через рік Борис Моїсеєв почав забувати людей і події, що відбувалися в його житті. "Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди ... Він не пам'ятає людей, не пам'ятає події", - розповів продюсер Разін.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.