Хай живе 100 років, а здохне Х...йло: У Москві помирає улюблений співак Путіна

Артист, який пережив кілька інсультів, став забувати людей і події з власного життя.

Борис Моїсеєв

Російський продюсер Андрій Разін розповів, що стан Бориса Моїсеєва, який два роки тому пережив кілька інсультів, різко погіршився. Артист став втрачати пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Останній раз Разін бачив Моїсеєва рік тому на зйомках передачі. Тоді відомий виконавець без зусиль спілкувався з колегами, але був трохи ослаблений фізично. Його супроводжував помічник.

Через рік Борис Моїсеєв почав забувати людей і події, що відбувалися в його житті. "Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди ... Він не пам'ятає людей, не пам'ятає події", - розповів продюсер Разін.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Дорога радянщина": Предмети часів СРСР, які можна продати за цілий статок (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:55

Речі і предмети, які в СРСР здавалися буденністю, зараз можна продати за величезні суми. Журналісти вивчили лоти популярного українського аукціону часів Союзу і зібрали найдорожчі предмети, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель. "Прод...

Зірка "Кварталу" з'явилася у кліпі популярного співака (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:59

Коли Бабкін писав пісню, він подумав, що добре було б додати жіночий погляд. Коли Бабкін писав «Спалах», він подумав, що добре б додати жіночий погляд. І запропонував це зробити Кравець. Виявилося, артистам давно подобається творчість один одного. Одни...