У МОЗ розповіли про процес вакцинації від коронавірусу в Україні (відео)

В МОЗ очікують, що найближчим часом вакцинація повинна прискоритися.

З 24 по 28 лютого в Україні вакцини отримали більше трьох тисяч чоловік. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер на брифінгу 1 березня, передають Патріоти України.

"Кампанія з вакцинації триває, за останній час в Україні вже провакциновано більше 3 тисяч чоловік", - заявив він.
За його словами, відповідно до планів Міністерства охорони здоров'я, вакцинація відбувається каскадним способом, тому в найближчій перспективі слід очікувати, що кількість провакцинованих істотно почне збільшуватися. "Це нормальний процес, зараз він тільки запущений - і там є свої процедури, як це повинно відбуватися", - додав Кучер.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.