"У нас будут "папа" и "мама": Путін хоче закріпити в Конституції РФ, що сім'я - це союз чоловіка і жінки

За його словами, поки він є главою держави, в країні будуть можливі тільки традиційні сім'ї.

У Росії запропонували закріпити в Конституції норму, згідно з якою сім'я - це виключно союз чоловіка і жінки. Президент РФ Володимир Путін цю ідею підтримав, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, в ході зустрічі з робочою групою з підготовки пропозицій про внесення поправок до Конституції заступник секретаря генеральної ради партії "Єдина Росія" Ольга Баталіна повідомила Путіну, що до них надходили пропозиції закріпити в Основному Законі положення, згідно з яким сім'єю може вважатися тільки союз чоловіка і жінки. Зараз в Росії така норма міститься в Сімейному кодексі.

"Что касается "родителя № 1", "родителя № 2"... Пока я президент, у нас не будет "родителя №", будут "папа" и "мама", - сказав Володимир Путін.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...