У NASA показали наслідки зіткнення двох галактик

Оптичний телескоп Hubble зняв наслідки зіткнення двох галактик в сузір'ї Гончих псів.

Зіткнення галактики NGC 4485 з масивнішою сусідкою NGC 4490 значно деформувало першу. На фото видно, як вирвані частини галактики витягуються в напрямку до NGC 4490. Частина NGC 4485 зліва ще зберегла вигляд спіралі, передають Патріоти України з посиланням на NASA.

Вчені вважають, що внаслідок зіткнення з'явилося нове покоління зірок і, ймовірно, планет.

Частини розбитої галактики розтягнулися на 25 тис. світлових років. Місце зіткнення галактик віддалене від Землі приблизно на 25 млн світлових років.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...