У NASA розповіли про новий шторм на Юпітері, який здатний поглинути Землю

Дослідники кажуть, що Велика Червона Пляма має розмір близько 15 771,57 км у поперечнику, тоді як середній діаметр нашої планети становить 12 742 км.

На Юпітері зафіксували шторми неймовірних розмірів - астрономи Національного управління по аеронавтиці та дослідженню космічного простору США зробили знімок явища, яке вдалося зафіксувати за допомогою телескопа Hubble (Хаббл). Фото нових штормів на п'ятій планеті від Сонця і найбільшій у Сонячній системі опубліковано на Instagram-сторінці NASA, передають Патріоти України.

Шторми на Юпітері, розташованому в 653 мільйони кілометрів від Землі, було зафіксовано 25 серпня.

"Велику червону пляму видно, коли вона пробивається крізь хмари. Дослідники кажуть, що Велика Червона Пляма має розмір близько 9 800 миль (15 771,57 км) у поперечнику, досить велика, щоб поглинути Землю", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що середній діаметр нашої планети становить 12 742 км, а окружність - 40 тисяч км.

Унікальну і захоплюючу деталь на знімку Хаббла видно в середніх північних широтах Юпітера: яскравий, білий, протяжний шторм, який рухається навколо планети зі швидкістю 560 км/год.

"Хоча шторми в цьому регіоні трапляються кожні шість років або близько того, час проведення спостережень Хаббла 25 серпня 2020 р. дозволило ідеально показати структуру", - розповіли в NASA.Нові шторми на Юпітері та крижаний супутник планети - Європа

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...