"У навчально-просвітницьких цілях": На Росії можуть дозволити нацистську символіку

Держдума прийняла відповідний законопроект у першому читанні.

Депутати Держдуми прийняли в першому читанні законопроект, що дозволяє показ нацистської символіки в навчально-просвітницьких цілях і в творах мистецтва. Але тільки за умови відсутності ознак пропаганди або виправдання нацистської ідеології. Як повідомляється на сайті нижньої палати парламенту РФ, обов'язковою умовою залишається "засудження нацизму, формування негативного ставлення до ідеології нацизму і відсутність ознак пропаганди або виправдання нацизму", передають Патріоти України.

Автори документа уточнили, що за чинним законодавством "встановлено заборону на використання на території Російської Федерації в будь-якій формі нацистської символіки, як ображає багатонаціональний народ і пам'ять про понесені у Великій Вітчизняній війні жертви", будь-яка її пропаганда або публічна демонстрація.

Депутати вважають, що під дію закону можуть потрапити фільми, навчальні та наукові посібники, фотографії, що "допускають зображення нацистської атрибутики або символіки в загальному контексті творів про Велику Вітчизняну війну". Вони також запропонували виключити адміністративну відповідальність, залежно від обставин використання нацистської атрибутики або символіки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...