"У навчально-просвітницьких цілях": На Росії можуть дозволити нацистську символіку

Держдума прийняла відповідний законопроект у першому читанні.

Депутати Держдуми прийняли в першому читанні законопроект, що дозволяє показ нацистської символіки в навчально-просвітницьких цілях і в творах мистецтва. Але тільки за умови відсутності ознак пропаганди або виправдання нацистської ідеології. Як повідомляється на сайті нижньої палати парламенту РФ, обов'язковою умовою залишається "засудження нацизму, формування негативного ставлення до ідеології нацизму і відсутність ознак пропаганди або виправдання нацизму", передають Патріоти України.

Автори документа уточнили, що за чинним законодавством "встановлено заборону на використання на території Російської Федерації в будь-якій формі нацистської символіки, як ображає багатонаціональний народ і пам'ять про понесені у Великій Вітчизняній війні жертви", будь-яка її пропаганда або публічна демонстрація.

Депутати вважають, що під дію закону можуть потрапити фільми, навчальні та наукові посібники, фотографії, що "допускають зображення нацистської атрибутики або символіки в загальному контексті творів про Велику Вітчизняну війну". Вони також запропонували виключити адміністративну відповідальність, залежно від обставин використання нацистської атрибутики або символіки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Спритний 77-річний дідусь хвацько відбився від грабіжника (відео)

четвер, 4 червень 2020, 23:55

Злодій напав на пенсіонера на парковці після того, як він зняв готівку. Зазначається, що дідусь вийшов з автомобіля на парковці супермаркету і пішов знімати гроші в банкоматі. Щойно він отримав готівку, до нього підійшов чоловік у кепці, який гроші спр...

Аби дістати до керма, на сидіння підкладає подушку: 12-річний водій вже має 10 кримінальних проваджень лише за цей рік

четвер, 4 червень 2020, 21:59

Хлопчина вже добре знайомий місцевим поліцейським. В поліції кажуть, в їхнє поле зору хлопчик потрапляє не уперше, він вже крав мобільні телефони і велосипеди. «З початку цього року неповнолітній став фігурантом 10 кримінальних проваджень. На його раху...