У ОРДО розповіли про міграцію населення окупованих територій

Найбільший відтік населення відбувається в містах наближених до лінії розмежування і де тривають бойові дії.

У ОРДО опублікували «статистичні дані» про населення, яке перебуває в «наявності» в різних містах непідконтрольної українському уряду території Донецької області. Порівняльні дані на січень 2016 і січень 2021 років опублікував так званий «главстат ДНР», передають Патріоти України.

Найбільший відтік населення відбувається в містах наближених до лінії розмежування і де тривають бойові дії, таких як Ясинувата, Горлівка. Виняток склало Єнакієве: «А на першому місці - тилова Еначка. І справа, не в онкології від ЄМЗ. Справа в тому, що незабаром на Донбасі онкології не буде. Тому що ЄМЗ сам загнеться від ЗАТ «РакТоргСервіс», - коментують статистику місцеві жителі.

А ось, за даними «главстата ДНР», в Тельманівському та Новоазовському районах, немає відтоку населення, навпаки, кількість громадян, які проживають там, збільшилася на 2% і 5% відповідно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...