У ПАР сталася масова втеча ... крокодилів з ферми (відео)

Рептилії могли піти в річку Бріде через зламаний паркан.

У Південно-Африканській Республіці в Західно-Капській провінції з ферми втекли крокодили. Їхнім пошуком займався спеціальний загін поліції. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

Скільки крокодилів втекли – невідомо. На ферму вже повернуті 27 рептилій.

За попередньою інформацією, крокодили могли піти в річку Бріде через зламаний паркан.

В агентстві провінції з охорони заповідників і дикої природи CapeNature сказали: "Людям не можна до них наближатися, і слід уникати річки доти, поки вони не спіймані".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.