У перестрілці у Броварах брав участь відомий фанат столичного ЦСКА (фото)

Хлопець видумав собі в Instagram прізвисько «Бандера».

У вчорашній перестрілці маршрутників у Броварах на Київщині брав участь фанат київського ЦСКА Влад «Бандера». Цікаво, що хлопець живе у Вінниці, але настільки перейнявся суперечкою перевізників у сусідній області, що не полінувався взяти в ній безпосередню участь, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Владові не пощастило: він опинився в числі 21-го невдахи, якого поліція за підсумками інциденту затримала.

Загалом станом на вечір п’ятниці поліцейські затримали 21 учасника події: 11 – у Броварах, 5 – на Житомирщині та 5 – на Вінниччині.

Треба сказати, що в середовищі ультрас участь Влада в сумнівній акції викликала осуд.
«Є розуміння, що такі дії (якщо розглядати в контексті участі в них фанатів) – по суті, плювок на могили тих Фанатів, найперше, хто віддав свої життя в цій війні? Плювок на ті банери, які висять на наших трибунах з їх фотографіями, - пише один із найвідоміших фанатів «Динамо» «Коря». - Можете собі уявити, як ви їм або їх батькам сказали б: «ну, гроші потрібні», «темка підвернулася», «до успіху йдемо», «нічого робити не треба», «постояти / посидіти на об'єкті / масовку створити»? Або хоча б тим Чоловікам не з фанатського середовища, які зараз на фронті? Це – ганьба і ракова пухлина сьогоднішнього фанатизму.

Хотілося б, щоб у фанатському русі це не було нормою, в ідеалі – щоб цього не було взагалі. Щоб це було жорстким табу серед фанатських рухів України і лідери колективів це припиняли і, скажімо так, це було під «офіційною» забороною.

Я, звичайно, глобально мало на що можу вплинути. Але хочеться вірити, що для тих, хто вважає себе фанатом сьогодні в Україні і живе цим життям, є речі і поняття, які важливіші за гроші».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...