У підручнику з історії українським школярам розповіли, як комуністи розвалили українське село, провівши туди водопровід

В українському підручнику з історії, затвердженому міністерством освіти, дітей вчать, що до занепаду українського села привели клуби, багатоквартирні будинки, газо- і водопровід, які побудував і проклав комуністичний режим.

На це звернув увагу журналіст Сергій Щербина на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши скріншот з підручника, передають Патріоти України.
"Мене складно викрити в більшовизмі і прокомуністичних настроях. Але ось ви впевнені, що правильно вчити дітей в такому ключі? Ось правда до занепаду українського села привели клуби, багатоквартирні будинки, газо- і водопровід? А як треба було зберегти багату традицію? Зручності у дворі або відразу під себе? Це не рахуючи іншого скрепоносся про "село - душу народу". Що ви робите? А міським дітям, які не звикли до цих ідилій, як бути?", - написав він.Його коментар стосувався такого уривка з підручника: "Руйнівних змін у зовнішньому вигляді українські села зазнали за часів комуністичного режиму, коли влада намагалася "стерти межу між містом і селом". Так, в українських селах були зруйновані тисячі церков, з'явилися клуби, багатоповерхові житлові будинки міського типу, централізоване газопостачання та водопровід. Однак такі заходи лише привели до масового переїзду селян у міста, де умови життя і роботи були краще. у 1970-1980-і рр з карти України зникли тисячі сіл. Економічні негаразди 1990-2000-х рр. не додали життєвих сил українському селу", - написано в підручнику.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...