"У Росії немає людини, яка одна могла би втілити в собі те, чим є Зеленський в Україні", - Слєпаков

Російський шоумен Семен Слєпаков вважає, що новообраний президент України Володимир Зеленський втілює в собі те, що в Росії робить низка гумористів.

Семен Слєпаков

У Росії немає людини, яка могла би зробити в Росії те, що зробив в Україні Володимир Зеленський. Таку думку російський артист і шоумен Семен Слєпаков висловив в інтерв'ю "Немецкой волне", опублікованому 1 травня, передають Патріоти України.

Його запитали, чи згоден він, що "Слєпаков – це найближчий російський аналог обраного президента України Володимира Зеленського". "Ні. Мені здається, що в Росії немає такої людини, яка одна могла би втілити в собі все те, чим є Володя Зеленський в Україні. Росія – країна набагато більша, і сегмент гумористичний у нас набагато більший. Володя втілює в собі те, що [в РФ] роблять і Міша Галустян, і Сергій Свєтлаков, і Іван Ургант, і Гарік Мартиросян, і я. Прикол у тому, що в Росії дуже багато гумористів", – сказав Слєпаков.

За його словами, Зеленського він знає особисто. "Він дуже харизматична, добра, порядна людина. Думав, "хлопець" сказати, але ж не можна ж говорити про президента "хлопець". Раптом на мене хтось у країні, яку він очолює, образиться: що, він нашого президента хлопцем назвав?! Свого називай хлопцем!" – зазначив Слєпаков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...