"У Росії узаконили рабство", - Ейдман

200 тисяч в'язнів працюватимуть на приватних підприємствах.

Про це у своєму блозі пише російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

"Неофеодальна система в Росії плавно перетворюється на неорабовласницьку. Ув'язнені знову стають потужним безкоштовним економічним ресурсом. 200 тисяч зеків будуть трудиться на підприємствах як безправні раби. Відповідний федеральний закон, який підписав Володимир Путін, набрав чинності в 2020 році.

"Держава повертається до радянської практики, розглядаючи засуджених як економічний ресурс і повністю керовану робочу силу.

Механізм максимального залучення ув'язнених в економіку Росії розробляли кілька років і оформили в січні 2020 року. Фінальна частина реформ прописана у федеральному законі №179. Він дозволяє цивільним підприємствам використовувати працю засуджених і створювати філії виправних центрів на своїх територіях".

Начебто все як в епоху ГУЛАГу, але є різниця, і вона суттєва. Тоді рабську працю використовувала держава, а зараз її де-факто почнуть використовувати "приватні рабовласники", на підприємствах яких працюватимуть в'язні. Тобто сталінський режим був такою східною деспотією з державними рабами, а путінський буде "новим Римом" з великими рабовласниками-олігархами. Уявляєте, який простір виникне для зловживань. Напевно складеться неформальний невільничий ринок, на якому власники зможуть періодично докуповувати у Федеральної служби виконання покарань рабів для своїх фабрик, заводів і шахт."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...

Зіркова російська сепаратистка опублікувала фото з "Борисполя": Українські прикордонники відреагували на скандал

середа, 26 лютий 2020, 18:24

На фото співачка сидить за столиком з пропагандистським журналістом LIFE Семеном Пеговим і членом НВФ Ахрою Авідзбою. Скандально відома відвідинами ОРДЛО російська співачка Чичеріна в соцмережі опублікувала фотографію, нібито зроблену в міжнародному ае...