У російському Забайкаллі виявили дивні дірки в землі глибиною до 10 метрів (фото)

Жителі села не виключають, що провали утворилися в місцях, де можуть знаходиться підземні склади.

У російському Забайкаллі, в Чернишевському районі знайшли величезні отвори в землі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За інформацією ІА «Чіта.ру», ями утворилися з невідомої причини. Їх, ще півметрової глибини, знайшов житель села Утан, який пас в полі коней. А зараз найбільша з чотирьох ям поглибилася майже 10 метрів.

Місцева влада повідомила, що велику яму засипали і тепер спостерігають за цією місцевістю. Жителі села не виключають, що провали утворилися в місцях, де можуть знаходиться підземні склади. Правда, офіційного підтвердження цієї інформації поки що немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...