У рожевій сукні-"зефірці": Джамала зняла новий кліп у маєтку графині Уварової (фото, відео)

Співачка зазначила, що у відео нема постановника, а всі танці артистки - це імпровізація на знімальному майданчику.

22 травня у світ вийшов кліп зірки на англомовну композицію Solo, передають Патріоти України.

Режисером відео виступила Анна Бурячкова, яка раніше працювала над кліпом Джамали The Great Pretender, а також відома своїми роботами для "Океану Ельзи", Pianoбой, "Другої ріки", BRUTTO та інших.

Зйомки відбувалися у маєтку графині Уварової у Києві. За словами Бурячкової, їй хотілося у кліпі сфокусуватися на Джамалі, на її внутрішньому світі. "Простір, в якому відбувається дія кліпу, символізує кришталеві замки, які ми будуємо, щоб відгородитися від решти світу. Нам здається, що всередині замку ми можемо бути собою і не боятися оцінок і реакцій інших людей. Ось тільки замки ці тендітні й прозорі", - пояснила ідею кліпу режисер.

Своєю чергою Джамала зізналася, що ці зйомки їй далися нелегко. Майже увесь час на знімальному майданчику співачка перебувала у прозорому кубі, куди практично не поступало повітря і було гаряче, як у сауні.

"Прозорий куб як символ кришталевого замку, в якому ми ховаємося від реальності й інших людей, внутрішній пошук героїні, виражений в трьох різних образах... Знімання були складними. Більшу частину часу я перебувала в закритому скляному кубі, без доступу свіжого повітря, тому було складно не те що рухатися, але і дихати взагалі. Температура там була майже як в сауні. При цьому потрібно було співати і танцювати в досить непростій сукні і з дуже важкими прикрасами", - зізналася співачка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...