У Середземному морі зникла російська військова підлодка

Сили НАТО шукають пропажу, Москва мовчить.

У Східному Середземномор'ї загадково зникла субмарина ВС Росії Б-237 "Ростов-на-Дону", оснащена ракетами "Калібр". Інцидент стривожив НАТО і союзників в регіоні. Про це написало впливове ізраїльське видання News Israel з посиланням на інформовані джерела, передають Патріоти України.

"Кілька днів тому підводний човен зникла з екранів систем управління і контролю", - повідомило видання. За його даними, зникла субмарина РФ оснащена обладнанням для збору конфіденційної інформації. У НАТО побоюються, що РФ може таємно використовувати його.

Була розгорнута термінова операція для пошуку російського судна. Участь в ній взяли, в тому числі, військові Ізраїлю.

Примітно, що сили НАТО близько місяця вели спостереження за російської субмариною. Були розгорнуті судна США, Британії, Канади, Франції, Греції та Італії, залучена військова авіація, в тому числі протичовнові літаки P-8A Poseidon. "Операція повинна була подати Кремлю чіткий сигнал", - відзначили в Ізраїлі.

Офіційна влада Росії зберігає мовчання з приводу пропажі "Ростова-на-Дону". РосЗМІ просувають версію про те, що субмарина нібито майстерно "пішла від стеження НАТО". Однак імовірна і версія з НП. Так, на тлі повідомлень про зникнення субмарин через Босфорську протоку в Середземне море терміново зайшло російське рятувальне судно ВМФ РФ "Сергій Балк". Воно призначене для гасіння пожеж і буксирування зламаних кораблів.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...