У США збанкрутував культовий виробник зброї з понад 200-річною історією

Remington Arms - найбільший американський холдинг, що випускає широкий асортимент цивільної і військової вогнепальної зброї, а також боєприпасів і аксесуарів до нєї.

Американська компанія Remington, заснована 204 роки тому, подала в суд заяву про банкрутство, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

За даними Remington, продажі за останні чотири роки скоротилися в два рази - до $ 437,5 млн. Компанія заявила, що скорочення продажів зброї завадило їй заробляти гроші навіть після реструктуризації фінансів в ході першого банкрутства.
Компанія заборгувала різним кредиторам понад $ 250 млн, в тому числі заборгованість в розмірі $ 12,5 млн перед рідним містом Ремінгтона в Хантсвіллі, штат Алабама, який виділив кредит, щоб допомогти в модернізації виробничого підприємства.
Подана до суду заява про банкрутство передбачає реорганізацію і фінансове оздоровлення підприємства, дозволяючи уникнути його ліквідації та розпродажу активів. Після подачі заяви компанія продовжить діяльність під наглядом і зможе обслуговувати борги.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...