У Великій Британії найбільша мережа магазинів доставлятиме товари дронами

Хоч і велика кількість компаній вже працюють над запуском подібних сервісів, поки у світі доставка товарів дронами майже ніде не зустрічається, перші такі послуги доступні в деяких містах Австралії та США.

Найбільша роздрібна мережа у Великій Британії та Ірландії Tesco планує найближчим часом почати доставляти свої товари клієнтам за допомогою безпілотників, передають Патріоти України з посиланням на iNews.

Для нової послуги Tesco використовуватиме дрони компанії Manna, яка працює над сервісом доставки продуктів, ліків та їжі з ресторанів.

У такий спосіб мережа магазинів хоче зменшити час доставки товару до години з моменту замовлення. Очікується, що дрони під час роботи літатимуть за запланованими заздалегідь маршрутами на висоті 24 метри зі швидкістю 80 кілометрів на годину.

Безпілотники компанії Manna вже здійснювали перші «рейси» — вони доставляли засоби індивідуального захисту людям з COVID-19, які мають ускладнення через хворобу. Такі тестові польоти відбувалися у сільській місцевості в Ірландії та на острові Вайт.

Доставку продуктів Tesco планує запустити спочатку в тестовому режимі, щоб у компанії була можливість налагодити процеси збору та відправки продуктів за допомогою дронів.

У тестовому режимі доставка запрацює в ірландському графстві Ґолуей, де компанія вже має необхідну для цього ліцензію. Випробувальний період триватиме пів року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...