У Великобританії стадо корів убило пенсіонера

78-річна дружина, яка супроводжувала чоловіка, отримала серйозні травми і була доставлена ​​в лікарню.

У сільській місцевості поблизу села Інглтон 82-річний пенсіонер загинув на прогулянці в результаті нападу стада корів. Про це, як пише видання Metro, повідомила поліція британського графства Північний Йоркшир, передають Патріоти України.

Чоловік загинув на місці. 78-річна дружина, яка супроводжувала чоловіка, отримала серйозні травми і була доставлена в лікарню вертольотом.
Подробиці інциденту не повідомляються. Подружжя не були місцевими. Вони постійно проживали в селі Фоулрідж в сусідньому графстві Ланкашир.
Британська асоціація The Ramblers, яка займається захистом прав пішоходів в Великобританії, радить людям, які проходять біля стада, уважно спостерігати за поведінкою тварин - особливо за биками і коровами з телятами. Рухатися треба швидко і спокійно, але не бігти. Особливо обережними слід бути, якщо ви йдете з собакою.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...