У всьому винен старий телевізор: У британському селі вже півтора року пропадає інтернет

Коли господареві старої техніки розповіли, що проблема виникає через його телевізор, він дуже засмутився.

У британському селі Аберхосан щоранку о 7 годині пропадав інтернет. І ось, через півтора роки, інженери нарешті розгадали загадку. Насамперед вони замінили кабель — але це ніяк не допомогло. Тоді інженери вирішили пройтися по селу з аналізатором спектру — і біля одного з будинків з'ясували, що місцевий житель включає свій старий телевізор щоранку о 7 ранку, а перешкоди від нього, в свою чергу, впливали на широкосмугове інтернет-з'єднання, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Дізнавшись про це, він дуже засмутився і пообіцяв, що не буде використовувати стару техніку. Більше інтернет в селі не пропадав.

«Ми б просто порадили населенню переконатися, що їх електроприлади належним чином сертифіковані і відповідають чинним британським стандартам», — каже головний інженер Openreach Сюзанна Резерфорд.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...