У селищі міського типу Буштино (Тячівський район Закарпатської області) в річці Теребля під мостом місцеві жителі знайшли тіло загиблої дівчинки. Як повідомили в Закарпатській облдержадміністрації, тіло дівчинки (вік приблизно 8-10 років) заплуталося в гілках, які паводок наніс під міст, передають Патріоти України.
За попередніми даними, дитина могла загинути десь тиждень тому - точний час смерті встановлять експерти.
«Заяв про зникнення дітей такого віку в поліцію за останні тижні не надходило, тому особа дівчинки поки не встановлена, - повідомляє в.о. голови ОДА Ярослав Галас, - Хоча важко уявити, що зникнення дитини могло пройти непоміченим. Оскільки Теребля є притокою Тиси, а в паводкові дні місце виявлення дитини фактично перебувало в дельті переповненої Тиси, можливо, тіло було принесено плином річки з території Румунії».
Українські правоохоронці зв'язалися румунськими колегами в зв'язку з загибеллю дівчинки.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...