У ЗСУ скорочують генеральські посади

Станом на 2019 рік в Збройних Силах України служило 112 діючих генералів.

В інтерв’ю для інформаційної агенції АрміяInform Міністерства оборони України, Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак розказав, що у ЗСУ скорочують посади 17 генералів, передають Патріоти України.

Відбувається це у зв’язку з процесом приведення структури управління Генерального штабу ЗСУ до J-структури аналогічної країнам НАТО.

Нагадаємо, що на початку російської агресії в 2014 році, в українському війську служило майже 140 тис. військовослужбовців, що передбачало існування 151 штатної генеральської посади.

Відтоді чисельність ЗСУ загалом зросла до 250 тисяч осіб, проте станом на 2019 рік в Збройних Силах України служило 112 діючих генералів. Відповідно до реформи їх чисельність зменшиться ще на 17 посад.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...