Закордонний паспорт на ім'я Давидова було видано 18 липня 2019 року у Брянську (там само, де і Красикову). Шенгенську візу цій людині видали за 10 днів у словацькому консульстві в Санкт-Петербурзі, після чого він вирушив у Берлін. Місцем роботи агент указав компанію "Руст" (як і Красиков); у 2019 році вона була на стадії ліквідації.
Журналісти встановили, що Красиков і Давидов не спілкувалися по мобільному зв'язку. Але один із контактів Красикова, співробітник "Вымпела" Андрій Сазонцев, часто спілкувався з чоловіком, ім'я і дата народження якого близькі до даних Романа Давидова. Це Роман Дем'янченко, що підтвердило фото з його документів.
Він офіційно служив у "Вымпеле", але у 2011 році вже перебував на пенсії, мабуть, через поранення. Потім працював у компанії "Вымпел – Содействие", яка належить Едуарду Бендерському, президенту асоціації ветеранів "Вымпел".
Особу Давидова створювали спеціально під берлінську операцію, але раніше Дем'янченко подорожував під прізвищем Ніколаєв, бував у Чехії, Сирії та низці країн Близького Сходу, зазначено в розслідуванні.
Останні дані підтверджують наш попередній висновок про те, що вбивство Хангошвілі в Берліні було організовано "Вымпелом" ФСБ", – пише The Insider.
23 серпня 2019 року кілер на велосипеді під'їхав до Хангошвілі і вбив його кількома пострілами. Злочинця затримали німецькі поліцейські. Журналісти з'ясували, що справжнє прізвище затриманого – Красиков, і він пов'язаний зі спецпідрозділом ФСБ.
У червні 2020 року влада Німеччини висунула йому обвинувачення в убивстві і незаконному володінні зброєю. Він прийняв замовлення на вбивство Хангошвілі від відомств, які підпорядковуються уряду Російської Федерації, ішлося в заяві прокуратури ФРН.
Президент РФ Володимир Путін стверджував, що Хангошвілі – "кривавий бойовик", який нібито причетний до вибухів у московському метро.
Хангошвілі – етнічний чеченець, який народився в Панкіській ущелині (Грузія). За даними "Немецкой волны", він мав грузинський паспорт на ім'я Торніке Кавтарашвілі. Під час Другої чеченської війни командував одним із підрозділів, який воював проти Росії, пізніше співпрацював зі спецслужбами Грузії. У 2015 році у Тбілісі на Хангошвілі вчинили замах. Після цього він поїхав в Україну, а потім – у Німеччину.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...