Удар по "побєдобєсію": У столиці Білорусі заборонили "Безсмертний полк"

Ходу "Безсмертний полк" хотіли організувати в Мінську три проросійські і ліві організації.

Влада Мінська не погодилися на організацію і проведення 9 травня проросійської процесії "Безсмертний полк", пославшись на епідеміологічну ситуацію, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

При цьому військовий парад відбудеться.

Відзначається, що ходу "Безсмертний полк" хотіли організувати в Мінську три проросійські і ліві організації. Влада столиці Білорусі рекомендували їм утриматися від проведення процесії з метою профілактики проти захворювань коронавірусом.

Мінський виконком відзначив, що в цьому році акція "Безсмертний полк" відбудеться в інтернеті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...