"Україна любить своїх бійців": Відомий терорист "ЛНР" позаздрив ЗСУ

На сьомий рік війни на Донбасі бойовики "народних республік" змушені за власні фінанси купувати підручні засоби для будівництва укріплень на фронті.

Бойовик "ЛНР" Максим Фомін, відомий як Владлен Татарський, в своєму Telegram-каналі заявив, що йому смішно чути заяви військового керівництва про "другу лінію оборони", передають Патріоти України.

"Там-то і першої в 90% випадків немає. Так, подоба, найчастіше. Проблема не солдат. Бійців треба грамотно навчати обкопуватися, а вчити нікому. "Радники" цього не вчать, так як самі н***я не знають (відразу згадую наказ вирити бліндаж на 15 осіб ...)", - написав найманець.

Крім цього, окупаційна влада Донецька і Луганська не дає будматеріалів для зведення укріплень. Терористи змушені за власні кошти будувати захисні споруди. "Неодноразово спостерігав як ворогу (ЗСУ - ред.) будматеріал підвозять. Там більше люблять своїх бійців. Я б усіх, хто сидить в республіках на сигаретах, алкоголі, вугіллі та бензині, обклав спецподатком на війну. Але керівництву республіки по**й на бійців", - стверджує Татарський.

Крім цього, не вистачає людей, готових вирушити на фронт. Їх немає навіть на передовій лінії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...