"Україна любить своїх бійців": Відомий терорист "ЛНР" позаздрив ЗСУ

На сьомий рік війни на Донбасі бойовики "народних республік" змушені за власні фінанси купувати підручні засоби для будівництва укріплень на фронті.

Бойовик "ЛНР" Максим Фомін, відомий як Владлен Татарський, в своєму Telegram-каналі заявив, що йому смішно чути заяви військового керівництва про "другу лінію оборони", передають Патріоти України.

"Там-то і першої в 90% випадків немає. Так, подоба, найчастіше. Проблема не солдат. Бійців треба грамотно навчати обкопуватися, а вчити нікому. "Радники" цього не вчать, так як самі н***я не знають (відразу згадую наказ вирити бліндаж на 15 осіб ...)", - написав найманець.

Крім цього, окупаційна влада Донецька і Луганська не дає будматеріалів для зведення укріплень. Терористи змушені за власні кошти будувати захисні споруди. "Неодноразово спостерігав як ворогу (ЗСУ - ред.) будматеріал підвозять. Там більше люблять своїх бійців. Я б усіх, хто сидить в республіках на сигаретах, алкоголі, вугіллі та бензині, обклав спецподатком на війну. Але керівництву республіки по**й на бійців", - стверджує Татарський.

Крім цього, не вистачає людей, готових вирушити на фронт. Їх немає навіть на передовій лінії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...