"Україна має поступитись": Ватажок терористів "ЛНР" виступив з нахабною заявою

Терорист вимагає, щоб Київ визнав їх "легітимними".

Леонід Пасічник

Глава "Луганської народної республіки" Леонід Пасічник висунув українській владі низку умов. Як пишуть сепаратистські ресурси, він просить визнати "легітимність" окремих районів Луганської області, гарантування своїх кордонів, "армії народної міліції і органів влади", передають Патріоти України.

"Вектор, спрямований на інтеграцію з Російською Федерацією, він незмінний. Нікуди в інші напрямки ми йти не збираємося. У пабліку на сьогоднішній день дуже багато говориться про те, що ми просимося в Україну, що ми проводимо якісь акції, все інше і інше. Я хочу сказати, що це не так, ніхто в Україну не проситься. Ми ведемо мову про те, щоб визнали нашу легітимність", - сказав він.

Пасічник пояснив, що під "легітимністю" має на увазі надання можливості "самостійно приймати рішення". При цьому, за його словами, для припинення конфлікту Україна повинна піти на певні поступки.

"У законі про особливий статус однозначно йдеться про те, що для нашої економічної і політичної незалежності повинні бути визначені свої кордони. Тобто у нас буде свій кордон. Другий момент: у нас буде своя народна міліція. Третій момент: у нас будуть свої органи влади і управління", - додав він.

Інші публікації автора

"Декому "набридло бути у Верховній Раді", тому захотіли бути мерами": Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу"

субота, 6 червень 2020, 22:59

Президент зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Президент Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу". Він зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Водн...

Фотожаби про українських президентів розвеселили мережу

субота, 6 червень 2020, 22:50

Оригінальність полягає в тому, що обличчя президентів плавно змішуються у зовнішності. Український інтернет охопив саркастичний колаж з портретами усіх президентів України, які по черзі поєднують риси зовнішності один одного. Забавною фотожабою користу...