"Україна недобросовісно намагається задіяти механізми вирішення спорів для досягнення політичних цілей": На Росії вибухнули істерикою через позов України в Гаазі

Росія заперечує наявність міждержавного спору з Україною щодо застосування і тлумачення міжнародних конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Міжнародний суд ООН

Про це йдеться в офіційній заяві Департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ РФ, де уточнюється, що 3-7 червня в Міжнародному суді ООН в Гаазі відбудуться усні слухання, передають Патріоти України.

"У ході слухань сторони представлять аргументи щодо наявності у Суду юрисдикції для розгляду міждержавної судової справи. Ми заперечуємо наявність спору між двома країнами за згаданими конвенцій в принципі і маємо намір обгрунтувати той факт, що Україна недобросовісно намагається задіяти механізми вирішення спорів для досягнення політичних цілей", – йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ стверджують, що звинувачення Києва нібито не мають відношення до жодної з конвенцій. Російські представники збираються привести "інші юрисдикційні заперечення". Зокрема, у відомстві заявили, ніби Україна не готова виконати обов'язкові процесуальні умови, які мають бути дотримані до звернення в Міжнародний суд ООН.

"Україна не намагалася сумлінно вирішити розбіжності з Росією шляхом переговорів або арбітражу. Вона також проігнорувала необхідність попереднього звернення до Комітету з ліквідації расової дискримінації, який було створено відповідно до Конвенції 1965 року для вирішення міждержавних суперечок", – поскаржилися в департаменті.

Росію на слуханнях представлятиме посол з особливих доручень МЗС Дмитро Лобач і уповноважений з прав людини Георгій Лук'янцев.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Мрії збуваються: Власник салону організував весілля для пари безхатьків (фото)

субота, 27 лютий 2021, 18:11

Молодята мріяли про це 24 роки. Весільна церемонія - часто дуже бажаний момент для молодят. Хтось вважає за краще зробити її публічною та запросити якомога більше гостей, хтось залишає ці моменти виключно для себе. Розалін Феррер і Роммель Баско - безд...

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...