Україна обмежила доступ до Чорного моря через ракетні випробування

У період з 24 до 25 липня в Одеській області обмежено доступ до деяких місць на узбережжі Чорного моря - від населеного пункту Миколаївка (Балабанка) до населеного пункту Лебедівка - через випробування зброї з бойовими стрільбами.

Про це попереджають на офіційному сайті Татарбунарської райдержадміністрації, передають Патріоти України.

«У зв'язку з проведенням випробувань з бойовими стрільбами повідомляємо про небезпеку на узбережжі Чорного моря - від населеного пункту Миколаївка (Балабанка) до населеного пункту Лебедівка (включно) з 7 год. 24 липня до 23 год. 25 липня 2019 року», - йдеться в повідомленні.

Райдержадміністрація застерегла від перебування громадян «у вказаному районі у визначені терміни».

Варто нагадати, що саме в тому районі знаходиться Державний випробувальний полігон Збройних сил України «Алібей», на якому останнім часом проводяться випробувальні пуски комплексу з коригованими ракетами «Вільха-М» та крилатих ракет Р-360 для берегового комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Так, після минулих пусків, що пройшли 12-13 червня ц.р. було повідомлено про завершення державних випробувань модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-Р». Своєю чергою держвипробування «Нептуна» та «Вільха-М» заплановані на кінець року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

п’ятниця, 6 грудень 2019, 2:00

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн. Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російсь...

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...