Про це йдеться у звіті на сайті СОТ, який опублікували у четвер, 12 вересня, передають Патріоти України.
Головне:
Йдеться про мита на ввезення в Україну російської сировини, які Україна ввела у 2008 році, а потім підвищила у 2014 році.
У Міністерстві економіки України наполягали, що Росія створює для своїх підприємств штучні умови, які надають їм конкурентні переваги на ринках інших країн. "Це є елементом торговельної агресії проти України. Це особливо проявляється на українському ринку, який є традиційним і "близьким і зручним" для російських компаній", – заявляли у Мінекономіки.
У 2015 році Росія оскаржила збільшені мита у СОТ.
У квітні 2018 року антидемпінгові заходи переглянули знову і підвищили мита на імпорт російської аміачної селітри з 29,25 до 42,96%.
Однак суперечка завершилася не на користь України.
"Апеляційний орган рекомендує, щоб Орган з вирішення суперечок (DSB) звернувся до України з проханням узгодити свої заходи, викладені в цьому Звіті та у Звіті групи експертів, підтверджені цим Звітом, із Антидемпінговою угодою, узгодити зі своїми зобов'язаннями за цією Угодою", – йдеться у рішенні СОТ.
Якби Україна виграла цю суперечку, то перемога стала б прецедентом і для міжнародної практики в антидемпінгових розслідувань по галузях, де значну частину собівартості товару складає газ.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...