Про це йдеться у звіті на сайті СОТ, який опублікували у четвер, 12 вересня, передають Патріоти України.
Головне:
Йдеться про мита на ввезення в Україну російської сировини, які Україна ввела у 2008 році, а потім підвищила у 2014 році.
У Міністерстві економіки України наполягали, що Росія створює для своїх підприємств штучні умови, які надають їм конкурентні переваги на ринках інших країн. "Це є елементом торговельної агресії проти України. Це особливо проявляється на українському ринку, який є традиційним і "близьким і зручним" для російських компаній", – заявляли у Мінекономіки.
У 2015 році Росія оскаржила збільшені мита у СОТ.
У квітні 2018 року антидемпінгові заходи переглянули знову і підвищили мита на імпорт російської аміачної селітри з 29,25 до 42,96%.
Однак суперечка завершилася не на користь України.
"Апеляційний орган рекомендує, щоб Орган з вирішення суперечок (DSB) звернувся до України з проханням узгодити свої заходи, викладені в цьому Звіті та у Звіті групи експертів, підтверджені цим Звітом, із Антидемпінговою угодою, узгодити зі своїми зобов'язаннями за цією Угодою", – йдеться у рішенні СОТ.
Якби Україна виграла цю суперечку, то перемога стала б прецедентом і для міжнародної практики в антидемпінгових розслідувань по галузях, де значну частину собівартості товару складає газ.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...