Україна-Сербія, підбиваємо приємні підсумки матчу: Півзахисник київського "Динамо" оновив рекорд збірної (відео)

Півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков, забивши два голи у ворота збірної Сербії, встановив рекорд найшвидшого дубля в історії збірної України.

Віктор Циганков

У відбірковому матчі до Євро-2020 Циганков двічі вразив ворота сербської команди з інтервалом в одну хвилину, передають Патріоти України.

До цього рекорд належав також гравцю "Динамо" – Віктору Леоненку, який у далекому 1993 році забив два голи в матчі зі збірною США на 41-й і 43-й хвилинах.

Усього на рахунку Віктора Циганкова – 15 матчів за збірну України і 3 забиті голи.

Нагадаємо, що нині в своїй відбірковій групі після перемог над збірними Сербії (5:0) і Люксембургу (1:0) наша національна команда впевнено посідає перше місце, випереджаючи найближчих конкурентів на 6 очок.