"Україна впала, а Білорусь тримається... Тому, що я не даю", - Лукашенко

Захопивший владу в сусідній країні Лукашенко висловив переконання, що його опоненти роблять усе, щоб зламати Білорусь.

Олександр Лукашенко заявив, що його опоненти мовляв прагнуть зламати Білорусь і розхитати громадян. На його думку, Україні не вдалося встояти і нібито, з його слів, країна впала. Про це повідомляє "БЕЛТА" у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

З його слів, "громадян розхитують, щоб знайти щось проти влади". Це мовляв, на думку Лукашенка, дозволить опонентам влади "знести голову. А голова - це президент".

"Усе робиться для того, щоб зламати країну. Україна впала. По периметру всі пострадянські республіки розвалилися, а ось ця Білорусь ще тримається. Вони ж чудово розуміють, вибачте за нескромність мою, що тримається переважно завдяки тому, що цей Лукашенко заважає. Тому його треба звалити", - висловився Лукашенко.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.