"Україна вийшла з "секретної" угоди по СРСР", - росЗМІ

Кабінет міністрів України прийняв рішення про вихід країни з угоди про нерозголошення секретної інформації, пов'язаної з радянськими винаходами.

Документ був підписаний 4 червня 1999 року між Україною, Росією, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Казахстаном, Киргизією, Молдовою, Таджикистаном і Узбекистаном, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Сторони зобов'язалися "забезпечувати режим секретності щодо наявних у них відомостей про секретні винаходи, <...> створені в колишньому СРСР".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Сторінками історії: Перший зимовий похід армії УНР

четвер, 27 лютий 2020, 6:50

Перший зимовий похід є однією з найбільших і переможних операцій армії Української Народної Республіки. Це був рейд по тилах спочатку Білої, а потім Червоної армій, що тривав півроку. За цей час українські дивізії пройшли з боями 2,5 тисячі кілометрів,...

Наша відповідь Путіну: Як бази за стандартами НАТО кардинально змінять життя Донбасу

четвер, 27 лютий 2020, 6:24

Тиждень тому жителів Сєвєродонецька розбудила канонада, яка лунала з Золотого, де йшов бій з терористами «ЛНР». Ця подія зробило ще більш актуальною заяву міністра оборони України Андрія Загороднюка про будівництво на Донбасі баз за стандартами НАТО.​