"Україна вийшла з "секретної" угоди по СРСР", - росЗМІ

Кабінет міністрів України прийняв рішення про вихід країни з угоди про нерозголошення секретної інформації, пов'язаної з радянськими винаходами.

Документ був підписаний 4 червня 1999 року між Україною, Росією, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Казахстаном, Киргизією, Молдовою, Таджикистаном і Узбекистаном, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Сторони зобов'язалися "забезпечувати режим секретності щодо наявних у них відомостей про секретні винаходи, <...> створені в колишньому СРСР".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Росіяни покрали навіть спідню білизну: Моряк розповів про стан повернутих кораблів

четвер, 21 листопад 2019, 10:49

Росіяни, які повернули Україні захоплені біля берегів анексованого Криму катера «Нікополь» і «Бердянськ», а також буксир «Яни Капу», не тільки демонтували обладнання, плафони і унітази, а й забрали речі українських моряків. Військовослужбовець в соцмер...

П'яний батько спав: На Полтавщині знайшли побите немовля

четвер, 21 листопад 2019, 10:36

Жахливий інцидент стався у селі Вовчик Полтавської області. При цьому в квартирі також знаходився п'яний батько дитини, який просто спав. Правоохоронці одразу ж запідозрили у вбивстві чоловіка, який не заперечував свої дії. Батька дитини вже судять і з...