Україні пощастить: Академік НАНУ обнадіяв даними про коронавірус (відео)

Коронавірус в Україні не набуває агресивної і більш патогенної форми.

Коронавірус стає більш небезпечним через мутації, але в Україні цього не відбувається. Академік НАНУ каже, що у нас COVID-19 менш контагіозний (заразний) і патогенний, ніж, приміром, у Сполучених Штатах. Так, за словами Сергія Комісаренка, академіка, директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна, вчені світу говорять про мутації COVID-19 і його агресивність. Про це вчений розповів в ефірі Сніданку з 1+1, передають Патріоти України.

"Ми сподівалися, що вірус стане менш контагіозним, менш патогенним і менш небезпечним. Але, на жаль, це не так. Навпаки, вірус стає більш небезпечним, але не дуже", - говорить Комісаренко.

Однак в Україні коронавірус виглядає менш агресивним, ніж у США. Для порівняння, там населення більше у 8 разів, ніж у нас. При цьому захворіло у 60 раз більше, а померло - у 100.

"У нас немає в Україні геномного центру, який фактично має бути в кожній країні. Ми не перевіряли мутабельність і штам коронавіруса, який зараз в Україні є. Але він виглядає менш патогенним порівняно з іншими країнами", - заявив учений.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Біля бару: Чоловік знайшов стародавній скарб вартістю 3,6 млн гривень

середа, 5 серпень 2020, 11:12

Британцеві Люку Махоні та його друзям вдалося відкопати 1061 монету, викарбувану в XV-XVII століттях. 40-річний шукач скарбів Люк Махоні та двоє його друзів з англійського графства Саффолк знайшли біля бару The Lindsey Rose стародавній скарб – 1061 срі...

"Это сигнал заблудшей пастве..." - Казарін про поїздку Медведчука до Криму і його зустрічі з Путіним

середа, 5 серпень 2020, 10:59

Як зазначив експерт, поїздка Медведчука на окупований півострів є сигналом для всіх, хто живе в Україні, хто так чи інакше ностальгує за СРСР і чекає приходу "русского міра". За словами Казаріна, зустріч кумів на анексованому півострові є сигналом для ...