Коронавірус стає більш небезпечним через мутації, але в Україні цього не відбувається. Академік НАНУ каже, що у нас COVID-19 менш контагіозний (заразний) і патогенний, ніж, приміром, у Сполучених Штатах. Так, за словами Сергія Комісаренка, академіка, директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна, вчені світу говорять про мутації COVID-19 і його агресивність. Про це вчений розповів в ефірі Сніданку з 1+1, передають Патріоти України.
"Ми сподівалися, що вірус стане менш контагіозним, менш патогенним і менш небезпечним. Але, на жаль, це не так. Навпаки, вірус стає більш небезпечним, але не дуже", - говорить Комісаренко.
Однак в Україні коронавірус виглядає менш агресивним, ніж у США. Для порівняння, там населення більше у 8 разів, ніж у нас. При цьому захворіло у 60 раз більше, а померло - у 100.
"У нас немає в Україні геномного центру, який фактично має бути в кожній країні. Ми не перевіряли мутабельність і штам коронавіруса, який зараз в Україні є. Але він виглядає менш патогенним порівняно з іншими країнами", - заявив учений.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...