Коронавірус стає більш небезпечним через мутації, але в Україні цього не відбувається. Академік НАНУ каже, що у нас COVID-19 менш контагіозний (заразний) і патогенний, ніж, приміром, у Сполучених Штатах. Так, за словами Сергія Комісаренка, академіка, директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна, вчені світу говорять про мутації COVID-19 і його агресивність. Про це вчений розповів в ефірі Сніданку з 1+1, передають Патріоти України.
"Ми сподівалися, що вірус стане менш контагіозним, менш патогенним і менш небезпечним. Але, на жаль, це не так. Навпаки, вірус стає більш небезпечним, але не дуже", - говорить Комісаренко.
Однак в Україні коронавірус виглядає менш агресивним, ніж у США. Для порівняння, там населення більше у 8 разів, ніж у нас. При цьому захворіло у 60 раз більше, а померло - у 100.
"У нас немає в Україні геномного центру, який фактично має бути в кожній країні. Ми не перевіряли мутабельність і штам коронавіруса, який зараз в Україні є. Але він виглядає менш патогенним порівняно з іншими країнами", - заявив учений.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...