"Україні потрібно готуватися, збільшувати потенціал і чекати, або "Іскандери" Путіна вдарять по Києву", - генерал розгромив ідею військового повернення Донбасу

Романенко вважає, що положення України порівняно з 2014 роком погіршилося.

Україні не вдасться військовим шляхом відбити Донбас за добу, не зазнавши катастрофічних втрат, адже так може початися відкрита війна з Росією. "Іскандери" Путіна можуть вдарити по Києву. Таку думку висловив колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Він додав, що положення України порівняно з 2014 роком погіршилося. "Навіть якщо ми вийдемо до кордонів, це означатиме початок широкомасштабної війни з Росією із величезною кількістю людських втрат. Наш потенціал різний. Росія має перевагу перед нами в бронетехніці, літальних апаратах, ракетному озброєнні. Володимир Путін не зупиниться", — вважає Романенко.

Він додав, що в Криму росіяни сформували стратегічне угруповання, яке п'ять років тому було тактичним. "Крім того, вони і в Білорусь завели свої війська, заклали на складах озброєння і готові нанести нам удар стратегічного рівня з півночі, а це — найкоротша відстань від кордону до Києва. Вони і на Сході розгорнули бригаду оперативно-тактичних комплексів "Іскандер". Один із дивізіонів працюватиме безпосередньо по Києву. Можливий залп у 360 ракет, який буде спрямований не тільки по столиці нашої країни", — зазначив Романенко.

Він підкреслив, що Україні потрібно готуватися, збільшувати потенціал і чекати. "Тому, підсумовуючи, скажу вам, що маленька радянська армія ніколи не переможе велику. Якщо у вас мало новітніх систем озброєнь, то ви змушені компенсувати цей недолік великою кількістю людей або старих зразків озброєнь", — заявив генерал-лейтенант.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коронавірусний бунт" у США: Трампа обурило повернення в країну хворих американців

субота, 22 лютий 2020, 14:29

Президент США Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити 14 американцям, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, повернутися до Сполучених Штатів з Японії. Трамп був поінформований про прийняте рішення і погодився з...

"Інкубаційній период коронавірусу триває 14 днів, а не 27", - секретар РНБО

субота, 22 лютий 2020, 14:16

Українські фахівці тримають контакт з багатьма лабораторіями світу і поки ніхто не надав інформацію щодо збільшення інкубаційного періоду вірусу, запевнив Данілов. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зауважив, що інкубаційний ...