Україні серед лідерів місця не знайшлося: Названо найбезпечніші країни світу під час пандемії

Оцінка безпеки країн заснована на аналізі 130 показників.

Найбезпечнішою країною після скасування більшості заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції визнана Швейцарія. Про це йдеться в звіті Deep Knowledge Group, передають Патріоти України.

Оцінка безпеки країн заснована на аналізі 130 показників, в числі яких ефективність обмежувальних заходів, готовність системи охорони здоров'я і органів державного управління до пандемії та інші.

Крім Швейцарії, яка зайняла перше місце в рейтингу безпеки країн в період ослаблення карантину, в п'ятірку лідерів увійшли Німеччина, Ізраїль, Сінгапур і Японія.

Україна зайняла 66-й рядок рейтингу, в якому всього 100 країн. Росія - на 61-му місці. На останній сходинці рейтингу - Багами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Скандал у Харкові: Ветеранів Другої світової нагородили медалями від Ху*ла (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:24

У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13 червня 2019. У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13...

"Неадекватна дилетанщина прогресує": "Где деньги, Зин?". Бюджет наполнится за счет золота гномов и драконьих алмазов?" – політолог

середа, 25 листопад 2020, 10:12

Президент Зеленський в своєму черговому відеозверненні проявив широту душі: пообіцяв щедру матеріальну допомогу і малому бізнесу, і малозабезпеченим верствам населення. Про це у своєму блозі пише політолог Олександр Кочетков, передають Патріоти України...