Українська телеведуча згадала дитинство в Керчі і пояснила, чому багато кримчан підтримали Росію

Єфросиніна назвала кримський народ назвала "тихим, мирним, але пристосовницьким".

Маша Єфросиніна в YouTube-програмі "Ходят слухи" розповіла, як дитинство в Керчі допомогло їй зрозуміти причину лояльності кримчан до російської анексії 2014 року, передають Патріоти України.

"Коли я почула про це, я була вагітна, на 3 місяці. Я побігла в туалет і ридала. Було відчуття, що у мене забрали рідну людину. До цього я так сильно плакала тільки на батькових похоронах. І мій тато похований в Керчі, ми щороку їздили туди, а з часу анексії я не була в Криму жодного разу", - розповіла телеведуча.

Раніше в інтерв'ю Єфросиніна називала кримський народ назвала "тихим, мирним, але пристосовницьким". Вона впевнена, що будь люди іншими, віддати Крим вони б не дозволили. При цьому зірка розуміє, що могло спонукати багатьох жителів півострова відвернутися від України.

"Пам'ятаю, коли закінчувала 11 клас, дідусь в своєму кріслі каже: "Манянечка, що по тєлєку говорять?" Я відповідаю: "Не знаю". Різко весь телевізор став україномовним, і кримчани реально охрініли. Їх ніхто не підготував. Дідусь в той день напився. Його життя - це завод і телевізор. Тоді телевізор вимкнувся вдома, тому що ми не розуміли нічого. В школі у нас була одна година української мови на тиждень, і то можна було написати заяву на відмову. Як правило, всі писали, щоб можна було англійську підтягти, додаткові уроки математики взяти, - згадує Маша. - Це взагалі не робили для нас якоюсь метою і нормою життя. Українська подавалась як якась перешкода, порушення свободи. Потім ця бідність завжди: "Києву не до нас! Всі кораблі проходять повз нас, повз Керченську затоку! Газу немає!"

Телеведуча розповіла, що у неї вдома часто не було комунальних зручностей, і невдоволення владою в Криму зберігалося незалежно від президентів.

"У моєму дитинстві не було газу, води і електрики. Як приготувати дітям їжу? А ще зима. Тато давав нам кожух, запалював свічку, ми робили уроки, а мама брала сухий спирт, розпалювала його і ставила вчора або позавчора приготований плов. І так жило багато сімей. Потім часи змінилися, але я віддаю собі звіт, чому стався цей підставний і фейковий референдум. І тому я плакала в туалеті, бо, напевно, могла собі це пояснити, - каже Єфросиніна. - Потрапили в те саме місце, де розігрівався плов на сухому спирті, і на цьому круто зіграли. Так, ми завжди в Криму і вважали, що нас десь обділили. Що Україні не до нас. По всій країні люди вважали, що президент повинен прийти і відразу все полагодити, але у кримчан це все було гіперболізовано".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Серйозно порушили дистанцію: У харківському метро парочка влаштувала гарячі розваги (відео)

п’ятниця, 3 липень 2020, 1:00

Дві жінки були в захисних масках на обличчі, а чоловік, який сидів поруч, був дуже задоволений спостерігати за подіями. В метро Харкова пара з двох жінок вирішила влаштувати гарячі розваги. Подружки вирішили імітувати статевий акт прямо на очах у людей...

Хіти тижня. "Парад Победы в Москве: дефиле дефективного металлолома", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:35

Таке масштабне дійство, як парад Перемоги, покликане продемонструвати міць і непереможність російської зброї, рік від року стає більшою мірою демонстрацією її технічної неготовності до протистояння з потенційним противником. Про це у своєму блозі пише ...