Українська травесті-діва розлютила кремлівську пропаганд*нку словами про РФ

Принциповість Монро дійсно повинна здаватися Скабєєвій дивною на тлі звичних для Росії Лорак, Повалій, Ротару та інших.

Українська травесті-діва Монро заявила, що не поїде в Росію, поки під контроль України не повернуться всі окуповані території, чим розлютила пропагандистку Ольгу Скабєєву. Російська журналістка розмістила відео з артисткою на своїх сторінках у соцмережах, передають Патріоти України.

"З 2013 року жодного разу не була в Росії і не планую, поки конфлікт на Донбасі, поки анексований Крим, їхати туди, навіть із туристичним форматом", – сказала Монро в ефірі телеканалу ICTV.

"Велика, звичайно, втрата", – вирішила показати дотепність пропагандистка. Сама Монро таку пильну увагу з боку Скабєєвої розцінила як відмінний піар.

Відреагував на те, що відбувається, й український політолог Олексій Голобуцький. "Руссо-пропаг*ндонці Скабєєвій здалися дуже кумедними слова української травесті-діви Монро про неприпустимість їздити на заробітки в РФ до кінця війни. Ну, такпринциповість Монро дійсно повинна здаватися Скабєєвій дивною на тлі звичних для Росії Лорак, Повалій, Ротару та інших. Той незручний момент, коли порівняно з Монро все ж Ротару і Лоракп**ри", – написав він у Telegram-каналі.

Незабаром після бурхливої реакції мережі Монро відповіла Скабєєвій новим постом у Instagram. "Сто разів зарікалася не чіпати політику, але у політики інша думка і вона чіпає мене. Упевнена, мої російські глядачі в курсі моєї позиції стосовно всіх політичних подій, які відбуваються в Україні останні років так 10. І моя позиція поки що незмінна. В Росію ні ногою, в Крим тим більше", – написала вона.

Монро також відповіла на нападки щодо її сценічної діяльності, присоромивши тих, хто посміявся над травесті-дівою. "Для тих, хто ще в танку, відкрию Америку: світ різнобарвний, і кожен заслуговує на свій шлях", – додала вона.

Інші публікації автора

Влаштували "маски-шоу": В Абхазії затримано відомого "командира" терористів "ДНР"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:46

За словами кремлівського пропагандиста, ніяких ордерів або документів силовики при затриманні не надали. Пропагандистський Телеграм-канал «WarGonzo» повідомляє, що в невизнаній Абхазії затриманий «командир» підрозділу «ДНР» «П'ятнашка» Ахра Авідзба, бі...

Соратник Порошенка закликав Раду створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:35

У СБУ офіційно назвали фейком дані про спецоперацію з найманцями ПВК Вагнера. Відомство зазначило, що першоджерелом цієї інформації було російське видання. Верховну Раду закликали негайно створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецопер...