Українська відповідь всесвітньому виклику: "Біофарма" почала розробку ліків від COVID-19

Розробка препарату здійснюється в рамках участі Біофарми в роботі Міжнародного альянсу компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів з плазми крові.

Біофармацевтична компанія Біофарма закликає людей, які перехворіли COVID-19, ставати донорами плазми крові для розробки ліків, яку започаткувала компанія, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як зазначили в Біофармі, гіперімунний імуноглобулін може бути ефективним для специфічного лікування коронавірусу.

Розробка препарату здійснюється в рамках участі Біофарми в роботі Міжнародного альянсу компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів з плазми крові, в який також входять Takeda і CSL, Octapharma, Biotest, BPL, LFB, Sanquin, GreenCros, АДМА Biologics.

У Біофармі всіх бажаючих стати донорами плазми закликали звертатися на “гарячу лінію” компанії. У компанії підкреслили, що готові забезпечити транспортування донорів в їхнї плазмоцентри, де можна здати плазму крові, і назад. Також обіцяють компенсацію за донацію.

Співвласник компанії Костянтин Єфименко повідомив в Facebook, що їхнї плазмоцентри в Сумах, Черкасах, Дніпропетровську та Харкові почали заготівлю плазми. За його словами, всі потужності заводу і всі сили колективу спрямовані на розробку ліків від COVID. ”Біофарма почала розробку специфічного імуноглобуліну. Для цього необхідна підтримка людей у всьому світі, які готові пожертвувати свою плазму після перенесення хвороби. Ми закликаємо тих, хто одужав, зробити свій внесок у боротьбу з пандемією і, якщо дозволяє стан здоров’я, стати донором”, – написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...