Українські аеророзвідники замовили модернізацію бронемашини "Козак-2"

багатоцільові бронеавтомобілі «Козак-2» розроблені та виробляються київською приватною компанією «Науково-виробниче об'єднання «Практика». Понад сотню цих бронемашин вже поставлено Збройним Силам, Національної гвардії та Держприкордонслужбі.

Компанія «Комтел» отримала контракт від Центру впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління ЗСУ на ремонт та монтаж обладнання для модернізації багатоцільового бронеавтомобіля «Козак-2», передають Патріоти України з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Київська компанія, що спеціалізується на послугах системної інтеграції та постачаннях професійного відеообладнання, згідно з договором від 20 травня, зобов'язується «своїми силами i засобами, на власний ризик надати за завданням Замовника послуги, за ДК 021:2015 - 501 10000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання – Ремонт та монтаж обладнання для модернізаціі ББМ «Козак-2».

Вартість контракту 198 тисяч гривень. Технічні подробиці, зокрема специфікація робіт та вимоги до переобладнання транспортних засобів не розголошуються.

Також Виконавець зобов'язується під час надання послуг не передавати автотранспортні засоби третім особам, в тому числі не допускати користування ними сторонніми особами.

Строк виконання робіт – до 10 червня 2019 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Особливий статус: Журналістка розповіла, де можуть з'явитися нові "Л/ДНР" (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 22:59

У разі закріплення у Конституції України особливого статусу "Л/ДНР" їхній сценарій може повторити низка областей на мирній території країни. Найперше йдеться про Одесу, Запоріжжя, Херсон, Дніпро та Маріуполь, заявила під час онлайн-зустрічі з фанами ук...

Застала війну ще в 9-му класі: У мережі показали фото юної захисниці України

четвер, 14 листопад 2019, 22:48

Дівчина служить у 92-й ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка. Незалежність України на Донбасі вже три роки захищає Аня з Луганська, яка застала війну ще в 9-му класі. Її історію розповіли на сторінці бригади у Facebook, передають Патріоти України. Ан...