Українські аеророзвідники замовили модернізацію бронемашини "Козак-2"

багатоцільові бронеавтомобілі «Козак-2» розроблені та виробляються київською приватною компанією «Науково-виробниче об'єднання «Практика». Понад сотню цих бронемашин вже поставлено Збройним Силам, Національної гвардії та Держприкордонслужбі.

Компанія «Комтел» отримала контракт від Центру впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління ЗСУ на ремонт та монтаж обладнання для модернізації багатоцільового бронеавтомобіля «Козак-2», передають Патріоти України з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Київська компанія, що спеціалізується на послугах системної інтеграції та постачаннях професійного відеообладнання, згідно з договором від 20 травня, зобов'язується «своїми силами i засобами, на власний ризик надати за завданням Замовника послуги, за ДК 021:2015 - 501 10000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання – Ремонт та монтаж обладнання для модернізаціі ББМ «Козак-2».

Вартість контракту 198 тисяч гривень. Технічні подробиці, зокрема специфікація робіт та вимоги до переобладнання транспортних засобів не розголошуються.

Також Виконавець зобов'язується під час надання послуг не передавати автотранспортні засоби третім особам, в тому числі не допускати користування ними сторонніми особами.

Строк виконання робіт – до 10 червня 2019 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Північний потік-2": Данія перегляне свою позицію, - Bloomberg

понеділок, 17 червень 2019, 13:35

У Данії Соціал-демократична партія перемогла на нещодавніх парламентських виборах. Партія закликала повернутися до питання будівництва російського морського трубопроводу "Північний потік-2" у водах країни та уточнити офіційну позицію країни щодо проекту.

"Путин готовится к войне, он начинает спешить", - Гай

понеділок, 17 червень 2019, 13:23

РФ продовжує розгортати свою інфраструктуру для війни у нас на кордонах. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, волонтер і журналіст Мирослав Гай, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "РФ комментирует терракты, а точнее, военные операц...