Українські лікарі вперше імплантували пацієнту штучне міні-серце (відео)

Для тяжкохворих - це єдиний спосіб дочекатися пересадки.

В Україні вперше провели унікальну хірургічну операцію на серці - пацієнтові імплантували міні-серце. При цьому зробили це з мінімальним розрізом. Раніше для такої операції потрібно було повністю розрізати грудну клітку, що значно збільшувало ризики і робило відновлення дуже тривалим і хворобливим, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Тепер у чоловіка два серця, він жартує, що їх півтора. Він розповів, що проблеми з серцем почалися після "перенесеного на ногах" грипу.

Чоловікові імплантували штучне серце, вартістю близько 4 млн гривень, виділених з держбюджету. Тепер він буде чекати, поки в Україні впровадять закон про трансплантацію.

Цей пацієнт шостий власник штучного серця, але перший, якому його вживили абсолютно по-новому. Технічно ця операція дуже складно виконується і вимагає величезної майстерності хірургів.

Міні-серце дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів, адже раніше власникам штучних сердець доводилося всюди носити з собою сумку з акумулятором вагою близько трьох кілограмів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Надолужити згаяне? - Нардепи пропонують дозволити навчання у школі більше одного разу в житті

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:36

Згідно з чинним законодавством гарантується безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти на кожному її рівні за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів один раз протягом життя. Група депутатів із парламентської фракції "Європейська солі...

Хіти тижня. Розмір має значення: Вчені шокували відкриттям щодо тривалості життя

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:30

На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно. Дослідники Кембріджського університету заявили, що розмір ноги може бути пов'язаний з тривалістю життя людини. До такого висновку вони при...