Українські морпіхи провели бій у населеному пункті (фото)

Бійці відпрацювали елементи ведення бою екіпажів бронетранспортерів і танкових підрозділів у населеному пункті, а також евакуацію поранених і пошкодженої техніки з поля бою.

Заключний етап підготовки військовослужбовців морської піхоти відбувався у межах батальйонних тактичних навчань, передають Патріоти України з посиланням на сайт Міноборони.

Було відпрацьовано елементи ведення бою екіпажів бронетранспортерів і танкових підрозділів у населеному пункті, а також евакуацію поранених і пошкодженої техніки з поля бою.

Також відточили майстерність взаємодії між підрозділами артилерії, розвідки та радіоелектронної боротьби. На одному з етапів заходу відбувалося введення в бій резервів батальйону та розгортання їх у бойові порядки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Американські баскетболісти влаштували бійню в одеському ресторані (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:59

У конфлікті брали участь 30-річний американський захисник Баден Джаксен і його земляк 28-річний Дрю Брендон, новачок БК "Одеса". В Одесі сталася бійка в ресторані за участю американських легіонерів баскетбольного клубу "Одеса". Спортсмени почали з'ясов...

Вибори, вибори..: У Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...