Українські політики розповіли, чи потрібно повертати "ПриватБанк" Коломойському

Лідерів парламентських перегонів запитали про те, як вони ставляться до перегляду підсумків націоналізації ПриватБанку.

Напередодні парламентських виборів журналісти задали питання восьми лідерам і першим особам партій, які мають шанси на проходження до Верховної Ради, питання: «Чи потрібно повертати ПриватБанк його власникам або якось компенсувати їм його націоналізацію?», передають Патріоти України з посиланням на НВ.

І ось, що вони відповіли:

Дмитро Разумков, лідер партії Слуга народу: «Питання щодо ПриватБанку розглядаються в судах, саме вони повинні ухвалити остаточне рішення. Ми не можемо і не будемо коментувати деталі судового розгляду. Але ми так само, як і президент Зеленський, в цій ситуації будемо захищати інтереси держави, її банківської системи і вкладників банку».

Юрій Бойко, лідер партії Опозиційна платформа — За життя: «Повернення ПриватБанку неможливе хоча б тому, що за нього було сплачено занадто багато грошей із бюджету. Не думаю, що хтось зважиться повернути його назад».

Петро Порошенко, лідер партії Європейська солідарність: «Сьогодні власником ПриватБанку є держава. Саме держава за рахунок бюджетних коштів врятувала банк від банкрутства і зберегла заощадження мільйонів українців. А колишні власники банку в майбутньому повинні повернути українцям те, що привласнили. А це мільярди доларів. Саме екс-власники повинні компенсувати величезні кошти, і дуже хотілося б, щоб нова влада була такою ж принциповою, як і попередня, у відстоюванні інтересів України».

У партії Батьківщина Юлії Тимошенко за шість днів не змогли відповісти на запитання НВ.

Юлія Клименко, голова партії Святослава Вакарчука Голос: «Ні».

Олена Сотник, № 2 списку партії Сила і честь: «Націоналізація ПриватБанку сталася з певних причин, і я вважаю, що цей процес незворотній. Може йтися хіба що про те, щоб після того, як банк повністю стабілізується, він може бути проданий в приватні руки. Але мови про повернення бути не може, тому що націоналізували банк не з політичних причин, а в цьому був економічний сенс. Та й повернення банку буде несправедливим по відношенню до платників податків, чиїми грошима ПриватБанк рятували».

Олександр Вілкул, № 2 в списку Опозиційного блоку: «На це питання відповідь має дати суд».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Україна серйозно ризикує: Чим загрожує суперечка з новим інвестором "Мотор Січі"

четвер, 24 вересень 2020, 10:02

В'ячеслав Богуслаєв, який продав "Мотор Січ" китайцям, може лишитися переможцем за всіх розкладів. Нещодавно китайська компанія Beijing Skyrizon Aviation повідомила Україну про можливий інвестиційний арбітраж через дії українських державних органів, як...

З архіву ПУ. "Табата" - всього чотири хвилини на день, і ти в чудовій формі: Японський хлопець здивував мережу (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 10:00

Ще в березні хлопець демонстрував не надто привабливу фізичну форму і давав обіцянку привести себе в нормальний стан. Ще в березні хлопець демонстрував не надто привабливу фізичну форму і давав обіцянку привести себе в нормальний стан. Через п'ять міся...