Українські "Прилуки" разом з фрегатом НАТО розпочали маневри в Чорному морі (відео)

Дії екіпажу під час навчань були доведені практично до автоматизму: "пряме попадання в мішень на відстані 2000 метрів".

Український ракетний катер "Прилуки" разом з фрегатом Королівських ВМС Канади "Торонто" виконали в Чорному морі спільні практичні артилерійські стрільби, повідомляє Міноборони України, передають Патріоти України.

Під час навчань на борту "Прилук" були два канадських офіцера, які керували діями українського і канадського кораблів під час виконання завдання. "Особливо їх вразила спритність екіпажу (українського корабля - ред.) під час проведення спільних артилерійських стрільб", - йдеться в повідомленні Міноборони.

Дії екіпажу під час навчань були доведені практично до автоматизму: "пряме попадання в мішень на відстані 2000 метрів".

Повідомляється також, що за тренуванням спостерігав російських корабель-розвідник "Іван Хурс".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стартап Sirocco Energy: Вітрогенератор, що забезпечує електрикою два приватних будинки, створили в Києві

неділя, 20 жовтень 2019, 23:12

Винахідники вже отримали зі США замовлення на покупку установок. "Традиційні вітряки, якими по всьому світу оснащують вітрові електростанції, дуже складно встановлювати біля житлових будинків. Головна з причин в тому, що коли лопаті цих установок оберт...

Хіти тижня. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

неділя, 20 жовтень 2019, 23:05

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передаю...