Українські "Прилуки" разом з фрегатом НАТО розпочали маневри в Чорному морі (відео)

Дії екіпажу під час навчань були доведені практично до автоматизму: "пряме попадання в мішень на відстані 2000 метрів".

Український ракетний катер "Прилуки" разом з фрегатом Королівських ВМС Канади "Торонто" виконали в Чорному морі спільні практичні артилерійські стрільби, повідомляє Міноборони України, передають Патріоти України.

Під час навчань на борту "Прилук" були два канадських офіцера, які керували діями українського і канадського кораблів під час виконання завдання. "Особливо їх вразила спритність екіпажу (українського корабля - ред.) під час проведення спільних артилерійських стрільб", - йдеться в повідомленні Міноборони.

Дії екіпажу під час навчань були доведені практично до автоматизму: "пряме попадання в мішень на відстані 2000 метрів".

Повідомляється також, що за тренуванням спостерігав російських корабель-розвідник "Іван Хурс".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...