Український академік звинуватив США у розв'язанні російсько-української війни (відео)

Крім того, вчений назвав Революцію Гідності державним переворотом, також зв'язавши його з американцями.

Анатолій Пешко

Перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко заявив, що війну на Донбасі нібито "організувала Демократична партія США". Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "112 Україна", передають Патріоти України.

"Я розумію так: що Росія брала участь у цьому військовому конфлікті... Але ви ж, напевне, чули і бачили, що деякі американські представники Демократичної партії США заявляли відкрито, що війну в Україні організувала Демократична партія. І це правда.

Якщо ми подивимося на всі дані розвідслужб і свідків політичних, таких як Штайнмаєр і інших... які брали участь у підписанні меморандуму між колишнім президентом Януковичем і групою послів іноземних, західних країн, то ми бачимо, що дійсно західні країни були ініціаторами, по суті, цього процесу. Америка перехопила ініціативу і, по суті, зробила переворот державний", – сказав він.

Пешко заявив, що "всі це розуміють", але про це не говорять. "Ініціатором всієї цієї війни були зовсім не росіяни", – вважає він.

Віце-президент академії наук додав, що американці нібито використовували "деяких українських діячів", "авантюрних людей, які пішли на це заради отримання влади" в країні.

На його думку, американці практично обманом "зіштовхнули два народи". "Власне, навіть один народ – слов'янський, але східний і західний регіони", – уточнив академік.


Відзначимо, заяви Пешка викликали бурхливу реакцію громадськості. Користувачі мережі в коментарях розкритикували пропагандистські твердження, назвавши їх маячнею.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...