Український боксер став другим в рейтингу кращих чемпіонів за всю історію WBC

Всесвітня боксерська рада (WBC) напередодні бою Кшиштофа Гловацького проти Майріса Брієдіса оприлюднив топ-10 кращих чемпіонів світу за версією WBC у важкій вазі за всю історію.

Як передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ, топ-10 чемпіонів світу за версією WBC у важкій вазі виглядає наступним чином:

1. Евандер Холіфілд (США)
2. Олександр Усик (Україна)
3. Хуан Карлос Гомес (Куба-Німеччина)
4. Девід Хей (Великобританія)
5. Тоні Беллью (Великобританія)
6. Майріс Брієдіс (Латвія)
7. Жолт Ердеї (Угорщина)
8. Кшиштоф Влодарчик (Польща)

9. Жан-Марк Мормек (Франція)

10. Анаклет Вамба (Франція).
Усик удостоївся бути в цьому списку завдяки тому, що в 2018 році він зумів об'єднати всі титули у важкій вазі і стати абсолютним чемпіоном світу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коронавірусний бунт" у США: Трампа обурило повернення в країну хворих американців

субота, 22 лютий 2020, 14:29

Президент США Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити 14 американцям, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, повернутися до Сполучених Штатів з Японії. Трамп був поінформований про прийняте рішення і погодився з...

"Інкубаційній период коронавірусу триває 14 днів, а не 27", - секретар РНБО

субота, 22 лютий 2020, 14:16

Українські фахівці тримають контакт з багатьма лабораторіями світу і поки ніхто не надав інформацію щодо збільшення інкубаційного періоду вірусу, запевнив Данілов. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зауважив, що інкубаційний ...