Наразі його виписали, але він перебуває вдома на карантині. «Тим, хто не в курсі, хочу доповісти, що починаючи з 3 березня ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу, якою я у своєму віці та стані здоров'я не мав би захворіти, але захворів. Зараз загрози життю вже немає, хоча легені пошкоджені серйозно і надовго, сподіваюсь, що не назавжди», - зазначив українець.
Шевченко наголосив, що коронавірус загрожує не лише літнім людям. «Можливо, дійсно шанси померти вищі у літніх людей, але шанси серйозно захворіти однакові у всіх, у лікарні літніх людей було відсотків 15, абсолютна більшість - від 20 до 60 рівномірно розподілені, нагадаю - в лікарні лежать лише важкі, з легкою формою хворіють вдома, я не буду повторювати, що робити, щоб не захворіти, скажу лише - бережіть себе», - зазначив він.
При тому Шевченко розповів, що німецька система охорони здоров'я дуже непогана, але й має свої серйозні мінуси. «Мені доводилося наполягати, щоб мене госпіталізували із запаленням легенів і хоча б зробили рентген, мені доводилося "вибивати" тест на коронавірус перед випискою (безуспішно), але головне - все тут (і мабуть всюди) тримається не лише на лікарях, які, буває, з'явилися раз на день і зникли, скільки на медичному персоналі, на чиї часто балканські і східноєвропейські плечі лягає головний тягар вирулювання із цієї кризи», - наголосив він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...