Український "гумконвой" для Кремля: До посольства РФ у Києві принесли унітази (відео)

Повернення Росією українських кораблів без озброєння, приладів, кухонної плити і навіть гальюнів, викликало бурхливу реакцію в українському суспільстві.

У понеділок, 25 листопада, в Києві під посольством Російської Федерації розпочалася акція «Перший український гумконвой для Росії», передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Десятки людей зібралися біля будівлі посольства РФ. Активісти вирішили матеріально «допомогти» росіянам і організували так званий «гумконвой». Принесли туди туалети, туалетний папір з портретом Володимира Путіна і навіть нижню білизну.
«Як це часто буває у варварських країнах, в полоні кораблі пережили акти вандалізму і туалетної наруги. Ми, як більш матеріально забезпечена і культурно розвинена нація, повинні допомогти своїм меншим братам - росіянам», - зазначив один з організаторів акції.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...