Український олігарх зацікавився меткомбінатом у польській Ченстоховій

Зареєстрована в Нідерландах та підконтрольна йому фірма подала відповідну заявку до Управління захисту конкуренції і споживачів Польщі.

Українській мільярдер Рінат Ахметов має намір придбати збанкрутілий металургійний комбінат у місті Ченстохова ("ІСД Гута Ченстохова"). Зареєстрована в Нідерландах та підконтрольна йому фірма подала відповідну заявку до Управління захисту конкуренції і споживачів Польщі, передають Патріоти України з посиланням на українську службу Польського радіо.

"Таким чином підтвердилася інформація видання Gazeta Wyborcza про те, що до гри включається український олігарх", - зазначається у повідомленні.

Нещодавно був оголошений аукціон на продаж Ченстоховського металургійного комбінату. Пріоритетне право на придбання цього підприємства має сьогодні його орендар, що після його зупинки відновив виробництво, компанія Sunningwell International Polska.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Буковині жінки носять хворих з COVID-19 на простирадлах (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 18:34

З'явилося відео з жахливими умовами лікарні у Чернівцях, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Біля будівлі ремонт, тому пацієнта несуть на руках до каталки, яка стоїть в трьох метрах від дверей. Четверо жінок - працівниці лікарні, а п'ята - його дружи...

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...