У звіті Мюллера зазначено, що, за даними ФБР, Килимник був пов'язаний із російською розвідкою. Іще працюючи з Манафортом, Килимник із 2013 року почав ділитися інформацією з Держдепом.
Головний радник із політичних питань посольства США в Україні із 2014-го до 2017 року Алан Перселл повідомив агентам ФБР, що Килимника вважали цінним інформатором, тому приховували його ім'я в листуванні, побоюючись витоків.
Інші західні уряди також користувалися послугами Килимника.
Джерела The Hill повідомили, що Мюллер знав про звіти Килимника для посольства США задовго до того, як бізнесмену висунули заочні обвинувачення у справі Манафорта і виставили його як російського агента. Видання зазначає, що Килимнику двічі дозволили відвідувати США у 2016 році для зустрічі з державними посадовими особами. На думку видання, це явно свідчить, що бізнесмена не було вказано у візових базах як імовірного шпигуна.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...